Voskovky BeeCrayon

Kód: 162
35 hodnocení
530 Kč
Skladem

Tyto netoxické voskovky jsou vyrobeny v jižních Čechách za použití včelího vosku, směsi rostlinných vosků a přírodních minerálních pigmentů. Vyrábějí se v malých sériích a vylévají se ručně, jedna po druhé, každá pastelka je jedinečná svou barvou a tvarem. Dodávají se v malém tubusu. V sadě je 8 voskovek. Každou voskovku ručně roztavíme, promícháme, nalijeme, začistíme a zabalíme.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá pastelka v této jedinečné sadě proměňuje radost z vybarvování na hmatovou cestu učení, kde se umění setkává s geometrií. Děti budou nejen zkoumat kreativní říše barev, ale také se zapojí do různých tvarů – koule, kužel, mince, krychle, válec, hranol, šestihranný hranol a trojúhelníkový hranol.

Vyladěná textura: Pastelky jsou vyrobeny ze včelího vosku doplněného o směs rostlinných vosků, pro docílení ideální textury, která bez námahy klouže po papíře, což zajišťuje, že se každé mistrovské dílo bude stejně příjemně tvořit.

Vzdělávací a zábavné: BeeCrayon není jen sada barev. Je to vzdělávací cesta, kde děti poznávají tvary a barvy a zároveň rozvíjejí svou kreativitu a motorické dovednosti.

Ekologické a bezpečné: Tyto pastelky jsou vyrobeny z netoxických přírodních materiálů a jsou šetrné k životnímu prostředí stejně jako k pokožce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz