Napsali o nás

DOLCE VITA

Six degrees of cozy

"Útulný domov v šesti různých variantách tentokrát zabydlujeme těmi nejlepšími designovými kousky české  provenience, ne které jsme v průběhu uplynulého roku natrefili."

Naše svíčky v časopiseYellow Candles ze 100% včelího vosku

HARPERS BAZAAR

"Sláva zádumčivosti. Někdy stačí se projít v napadaném listí a zhluboka se nadechnout."

100% svíčky ze včelího voskurelax a pohoda napsali o nás

CHATAŘ A CHALUPÁŘ

Nás zařadili do sekce tržiště s názvem "Když venku chumelí"

"Osm druhů svíček ze 100% včelího vosku vyrábějí designéři Katka Solfronková a Martin Jordánek. Svíčky jsou vysoké až 25 cm a vydrží hořet 15 hodin. Při jejich pálení se uvolňuje příjemné medové aroma..."

Svíčky v médiích Yellow candles svíčky v Chalupář

MOJE PSYCHOLOGIE

Krása včelího vosku

"Podzim je v tradičních včelařských rodinách časem rolování svíček z včelích pláství. Přiblížit produkt modernímu stylu a nechat se inspirovat severským minimalismem se snaží mladá značka Yellow Candles. V nabídce mají osm druhů svíček jednoduchých tvarů, které ale spojuje to, co je pro svíce ze včelího vosku typické - při pálení se uvolňuje příjemné medové aroma, které má aromaterapeutické vlastnosti a navíc provoní celý byt..."

svíčky yellow candlesnaše svíčky z včelího vosku

ŽENA A ŽIVOT

Hřejivé plamínky

"Svíčky zasazené do svícnů, rozestavěné na tácech nebo ve vlastních ozdobných kalíšcích naplní vaši domácnost příjemně teplým světlem, které vás zahltí útulností, pohodovou atmosférou a často i vůní."

svíčky s medovou vůnípříjemná atmosféra svíček

MARIANNE

Za kamna vlazem

"Ať už pod vlivem okolností, nebo s ohledem na roční období, přišel čas odpočívat a nasbírat sílu na jaro.

...nebo svíčku z včelího vosku, které začali vloni na podzim vyrábět Katka Solfronková a Martin Jordánek pod názvem Yellow Candles..."

čas odpočinku se svíčkourelax se svíčkou

HOME

"Lokálně a s láskou ručně vyráběné - takové jsou svíčky ze 100% včelího vosku Yellow Candles ve tvaru spirály, hranolu i kónické svíčky..."

svíčky z lokálních produktů vyráběné ručnělokálně vyráběné svíčky

MIMINKO

"Yellow Candles jsou vysoké svíčky ze 100% včelího vosku. V nabídce je osm druhů - kónická, válec, hranol, kónický hranol, šestihran, spirála. Svíčky jsou vysoké až 25 cm a vydrží hořet 15 hodin. Při tom se uvolňuje příjemné medové aroma, které má aromaterapeutické vlastnosti a krásně provoní celý byt.

Víte, že včelí vosk je základním materiálem pro stavbu pláství? Dříve byl pro lidi prakticky nenahraditelný . vyráběli z něj svíce, voskovali jím předměty a chránil je také před vlhkem. Dnes se používá nejen jako přírodní kosmetiky, ale také v gastronomii. Jeho barvu, od světle žluté až po tmavě hnědnou, ovlivňují různé druhy pylu - ze slunečnice, máku, pampelišky, vojtěšky a dalších."

včelí vosk jako vzácnost

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz