Vonné kužely EARTH

Kód: 172
1 hodnocení
260 Kč
Skladem

Vonný kužel z přírodního dřevěného uhlí s vůní Earth je napuštěn netoxickými vonnými oleji.

Pačuli - Cedrové dřevo - Vetiver

Rozměry: 2,5 cm x 1 cm
Doba hoření 1 ks: až 20 minut
V balení 20 ks

Expedice: 1-3 dny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se touto okouzlující vůní pačuli, cedrového dřeva a vetiveru vzít na uklidňující cestu do srdce hustých lesů. Zavřete oči a nadechněte se. Vůně se rozvíjí jako jemný vánek, který se proplétá hustým lesem a nese s sebou pachy vlhké půdy, starého mechu a sladkého rozkladu listí. Každá nota spolu tančí a vytváří vůni přirozeného klidu a hlubokého spojení s přírodou. Vdechováním této podmanivé vůně se přenesete do srdce mystického lesa, kde se čas zpomaluje a obklopuje vás mír. Přináší pocit uzemnění a hlubokého spojení se Zemí a připomíná vám krásu a harmonii v přírodním světě. Tato směs pačuli, cedrového dřeva a vetiveru je ódou na zemi, zachycuje esenci klidných lesů a zve vás na nezapomenutelnou smyslovou cestu prastarými a mystickými říšemi přírody.

Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku čistí vzduch přirozeně a vytvářejí příjemnou atmosféru. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě.

Všechny esenciální oleje pocházení z Francie neobsahují karcinogenní, mutagenní a toxické látky. Vonné kužely jsou vyráběny z 100% přírodního dřevěného uhlí v malé rodinné firmě v New Jersey.

Vonný kužel postavte na nehořlavý materiál. Náš tip: Na dno malé mističky nasypte písek nebo drobné kamínky a na ně postavte zapálený vonný kužel.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz