Cone

Kód: 159
1 hodnocení
340 Kč
Skladem

Svíčka Cone ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Doba hoření: až 40 hodin
výška: 145 mm základna: 60 mm
1 ks - 150 g

Expedice: 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka Cone se svým zkoseným tvarem a širokou základnou zužující se k jemné špičce zachycuje podstatu elegance a stability. Ručně vyrobená z nejčistšího včelího vosku ztělesňuje půvab symetrie a vrhá měkké, dynamické světlo, které přináší teplo a vizuální harmonii do každého prostoru. Její tvar, připomínající architektonický půvab, spojuje umění s uklidňujícím, medem vonícím objetím toho nejlepšího vosku přírody.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v papírovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz