Orbit

Kód: 156
Neohodnoceno
390 Kč
Skladem

Svíčka Orbit ztělesňuje nebeskou eleganci, její dokonale zaoblený tvar odráží tichý, půvabný tanec nebeských těles. Koule, ručně nalitá z nejlepšího přírodního včelího vosku prosyceného medovou vůní, vyzařuje jednotné, klidné světlo, které zve ke klidu a reflexi. Je to kousek, který pozvedá atmosféru a přitahuje mysl k tiché eleganci vesmírné harmonie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká svíčka Orbit ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Doba hoření: až 35 hodin
Průměr: 80 mm
1 ks - 200 g

Každá svíčka je ručně nalita v Jižních Čechách a individuálně dokončena. Je vyrobena ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu.V

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu, který nezahrnuje bělení ani hydrogenaci. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní.

Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v dárkové krabičce bez použití plastových materiálů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz