Prism

Kód: 157
1 hodnocení
365 Kč
Skladem

Svíčka Prism ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Doba hoření: až 24 hodin
Rozměry: 120 x 30 x 30 mm
1 ks - 200 g

Expedice: 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše svíčka Prism, vyrobená z čistého včelího vosku, září jemnou září a vytváří ve vašem prostoru hravý tanec světla a stínu. Jeho hladké povrchy vypovídají o moderní eleganci a každé zablikání plamene promění v nádherný vizuální zážitek. S každou hranou a úhlem vás Prism zve na rozmarnou cestu světla hrajícího si s formou, magické zkoumání odrazů a tvarů. Není to jen svíčka; je to malé dobrodružství ve vašem pokoji, které do vašich okamžiků vnese dotek radosti a úžasu.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v papírovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz