Skládaná svíčka totem APIS

Kód: 153
101 hodnocení
510 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Velikost: 24 cm x až 5 cm, průměr vnitřní svíčky je 1,5 cm

Vstupte do světa kouzel s našimi totemovými svíčkami z včelího vosku, kde každá není jen zdrojem světla, ale také mistrovským uměleckým dílem. Tyto svíčky naplněné sladkou vůní medu jsou tak krásně zpracované, že se možná zastavíte, abyste je obdivovali, a váháte, zda je dokonce zapálit. Jsou důkazem prosté krásy, která nás obklopuje, vyvolávají pocit úžasu a uznání řemeslné práce. Svíčka se skládá ze základního středu a 12 různých tvarů. Tento jedinečný design vás zve k vyjádření vlastního uměleckého vkusu, aranžování a přeskupování kusů tak, aby zachytily podstatu „hygge“ – dánského umění útulnosti a pohodlí. Představte si, že se schoulíte s šálkem horkého čaje, vaše osobně naskládaná svíčka vrhá hřejivou, lákavou záři a promění obyčejný okamžik v nevšední zážitek klidu a radosti.

Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Expedice: 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká svíčka skládaný totem APIS

Svíčka totem se inspiruje dětskou hrou a má i nám dospělým připomenout naše oblíbené dětské momenty. Kdy se ponoříme do tvořivé hry a zapomeneme na okolní svět. Svíčka je propojením dětského světa plného her a sofistikovaného světa dospělých.

Včelí vosk má oproti ostatním voskům vysokou teplotu tání, svíčka tak hoří dlouho příjemným a jasným plamenem.

Svíčka ze včelího vosku je netoxická a čistí vzduch. Na rozdíl o svíček z parafínu, které do vzduchu vypouští toxické látky. Parafínové svíčky jsou vyráběné z vedlejších látek těžby ropy.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v papírovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz