Skládaná svíčka totem APIS

Kód: 153
82 hodnocení
510 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Velikost: 24 cm x až 5 cm

 Tyto skládané totemy jsou vyrobené ze včelího vosku s medovou vůní a jsou tak krásné, že je skoro nechcete zapálit – jsou jako malá umělecká díla sama o sobě Svíčka se skládá ze základního středu a 12 různých tvarů, které můžete na svíčce libovolně měnit. Máte tak nekonečně mnoho způsobů, jak zhmotnit oblíbené slovo Dánů hygge. A samozřejmě šálek horkého kakaa v ruce také nikdy neuškodí. 

Každá svíčka je jako vámi vytvořená malá socha, která ji povyšuje z každodenní svíčky na zvláštní objekt a originálně doplní jakoukoliv místnost v domě

Vraťte se do svých dětských let a vzpomeňte si na svoje oblíbené skládačky. Vytvořte si tak svůj jedinečný styl.

Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká svíčka skládaný totem APIS

Svíčka totem se inspiruje dětskou hrou a má i nám dospělým připomenout naše oblíbené dětské momenty. Kdy se ponoříme do tvořivé hry a zapomeneme na okolní svět. Svíčka je propojením dětského světa plného her a sofistikovaného světa dospělých.

Včelí vosk má oproti ostatním voskům vysokou teplotu tání, svíčka tak hoří dlouho příjemným a jasným plamenem.

Svíčky ze včelího vosku je netoxická a čistí vzduch. Na rozdíl o svíček z parafínu, které do vzduchu vypouští toxické látky. Parafínové svíčky jsou vyráběné z vedlejších látek těžby ropy.

Každé naší svíčce při výrobě věnujeme náležitou péči od vylití až po závěrečnou úpravu. Vyrábíme vše ručně v Jižních Čechách. Všehcny svíčky jsou vyrobeny ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu, který nezahrnuje bělení ani hydrogenaci. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní.

Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

v chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka z včelího vosku hoří přibližně 2x déle než parafínová svíčka.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz