Skládaná svíčka totem DORSA

Kód: 154
11 hodnocení
485 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem DORSA ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu
Velikost: 24 cm x až 4 cm, průměr vnitřní svíčky je 1,5 cm

Tyto skládané totemy jsou vyrobené ze včelího vosku s medovou vůní a jsou tak krásné, že je skoro nechcete zapálit – jsou jako malá umělecká díla sama o sobě Svíčka se skládá ze základního středu a 8 kousků, které můžete na svíčce libovolně měnit. Máte tak nekonečně mnoho způsobů, jak zhmotnit oblíbené slovo Dánů hygge. A samozřejmě šálek horkého kakaa v ruce také nikdy neuškodí. Každá svíčka je jako vámi vytvořená malá socha, která ji povyšuje z každodenní svíčky na zvláštní objekt a originálně doplní jakoukoliv místnost v domě

Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Expedice: 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká svíčka skládaný totem Dorsa

Svíčka totem se inspiruje dětskou hrou a má i nám dospělým připomenout naše oblíbené dětské momenty. Kdy se ponoříme do tvořivé hry a zapomeneme na okolní svět. Svíčka je propojením dětského světa plného her a sofistikovaného světa dospělých.

Včelí vosk má oproti ostatním voskům vysokou teplotu tání, svíčka tak hoří dlouho příjemným a jasným plamenem.

Svíčky ze včelího vosku je netoxická a čistí vzduch. Na rozdíl o svíček z parafínu, které do vzduchu vypouští toxické látky. Parafínové svíčky jsou vyráběné z vedlejších látek těžby ropy.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v hedvábném papíře a dárkovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz