Skládaná svíčka totem FIRE

Kód: 166
Neohodnoceno
505 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu.
Velikost: 24 cm x až 5 cm, průměr vnitřní svíčky je 1,5 cm

1 ks 180 g

Naše totemová svíčka FIRE zachycuje živého ducha ohně. Každý tvar ve svíčce, pečlivě vyřezaný, odráží blikání a tanec plamenů. S ostrými, odvážnými liniemi a úhly vypadá jako malý duch ohně. Je to jako přehlídka světla a energie se silnými obrysy inspirovanými nepředvídatelným, a přesto fascinujícím pohybem ohně. Tato svíčka je mixem umění a živlu ohně. Rozzáří váš pokoj teplem a tajemným kouzlem, jako když sledujete tanec plamenů. Vytváří atmosféru, která je živá a dynamická jako oheň sám.

 Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Expedice: 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše totemové svíčky ze včelího vosku, naplněné jemnou esencí medu, jsou stejně vizuálně výrazné jako aromatické. Každý z totemů je svědectvím nenápadného umění, zdobí prostory atmosférou, která je stejně estetická jako smyslová.

Jemný tanec světla a stínu, které svíčky vrhají, je pozvánkou k „hygge“ – dánské oslavy jednoduchých a útulných okamžiků života. Každá svíčka, pečlivě vyrobená, přesahuje svou primární funkci. Není to jen zdroj světla, ale výrazný doplněk, který pozvedne atmosféru každé místnosti. Uprostřed jemného blikání, připomínajícího poklidný večer u krbu, tyto totemy odrážejí jemné svědectví o individuální tvorbě.

Totemová svíčka čerpá svou podstatu z rozmarných říší dětství a slouží jako jemná připomínka doby, kdy představivost a hra byly naším světem. Je ozvěnou těch vzácných okamžiků, kdy kreativita volně proudila a svět za nimi neexistoval. Tento jedinečný kousek spojuje nevinnou přitažlivost dětského hravého ducha s vytříbenou elegancí dospělosti, propojuje jednoduchost se sofistikovaností.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v hedvábném papíře a dárkovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz