Skládaná svíčka totem WATER

Kód: 163
Neohodnoceno
505 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu.
Velikost: 24 cm x až 5 cm, průměr vnitřní svíčky je 1,5 cm

1 ks 250 g

Expedice: 1-3 dny

Náš WATER Totem je jako báseň o vodě. Je pečlivě tvarován, aby vypadal jako klidný, rytmický tanec vodních vln a jemné křivky, které vidíte v tekoucí řece. Díky zvlněným, zaobleným a bublinkovým tvarům tato svíčka působí jako klidný a harmonický duch vody. Její design, inspirovaný jemnou symfonií pohybu vody, připomíná uklidňující, meditativní klid potoka. V jeho přítomnosti jste pozváni do světa, kde kolem vás jemně září krása vody, jako měsíční svit tančící na tichém rybníku.

Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše totemové svíčky ze včelího vosku, naplněné jemnou esencí medu, jsou stejně vizuálně výrazné jako aromatické. Každý z totemů je svědectvím nenápadného umění, zdobí prostory atmosférou, která je stejně estetická jako smyslová.

Jemný tanec světla a stínu, které svíčky vrhají, je pozvánkou k „hygge“ – dánské oslavy jednoduchých a útulných okamžiků života. Každá svíčka, pečlivě vyrobená, přesahuje svou primární funkci. Není to jen zdroj světla, ale výrazný doplněk, který pozvedne atmosféru každé místnosti. Uprostřed jemného blikání, připomínajícího poklidný večer u krbu, tyto totemy odrážejí jemné svědectví o individuální tvorbě.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

Svíčka je zabalena v hedvábném papíře a dárkovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.


 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz