Skládaná svíčka totem WIND

Kód: 164
Neohodnoceno
505 Kč
Skladem

Vysoká svíčka skládaná totem ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu.
Velikost: 24 cm x až 5 cm, průměr vnitřní svíčky je 1,5 cm

1ks 200 g

Expedice: 1-3 dny

Naše totemová svíčka WIND je o ladnosti vzduchu v pohybu. Jeho tvary jsou jako harmonická píseň symetrických, rovných a hladkých linií, které vám připomínají neviditelné cesty, které vítr dělá na obloze. Tyto svíčky jsou jako obraz vánků, poryvů a větrů. Tiché a neviditelné, drží sílu a směr, který všichni cítíme. Svíčka WIND zachycuje tuto vzdušnou esenci v podobě, na kterou se můžete dotknout. Jeho hladké povrchy a elegantní design jsou jako šeptající stezky, které zanechává vítr ženoucí se otevřenými prostory. Symbolizuje pohyb a svobodu. Každá svíčka vrhá světlo měkké a něžné jako jemné pohlazení větru a vytváří atmosféru mírumilovné otevřenosti, jako doširoka otevřené nebe a nekonečné obzory.

 Doporučujeme pro základ svíčky použít velké komponenty, pro lepší stabilitu totemu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše totemové svíčky ze včelího vosku, naplněné jemnou esencí medu, jsou stejně vizuálně výrazné jako aromatické. Každý z totemů je svědectvím nenápadného umění, zdobí prostory atmosférou, která je stejně estetická jako smyslová.

Jemný tanec světla a stínu, které svíčky vrhají, je pozvánkou k „hygge“ – dánské oslavy jednoduchých a útulných okamžiků života. Každá svíčka, pečlivě vyrobená, přesahuje svou primární funkci. Není to jen zdroj světla, ale výrazný doplněk, který pozvedne atmosféru každé místnosti. Uprostřed jemného blikání, připomínajícího poklidný večer u krbu, tyto totemy odrážejí jemné svědectví o individuální tvorbě.

Každá svíčka je ručně vyrobena s pečlivým důrazem na detail, od zalití až po finální dotek, v klidném Jihočeském kraji. Používáme 100% přírodní včelí vosk a bavlněný knot, který zajišťuje čisté hoření bez toxinů.

Výroba sóji, parafínu a palmového vosku zahrnuje chemický zásah k úpravě suroviny do voskové formy a poté do svíčky. Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

V chladnějším prostředí se na svíčce může vytvořit bílý povlak. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot na 5 mm.

Svíčka je zabalena v hedvábném papíře a dárkovém tubusu. Tubus je vyroben ze 70% z recyklovaného materiálu a je dále plně recyklovatelný. Pokud svíčka nebyla zcela spotřebována, můžete zbývající včelí vosk roztavit a použít k vytvoření nových svíček nebo roztavený včelí vosk lze použít k výrobě opakovaně použitelných obalů na potraviny z včelího vosku, což je ekologická alternativa k plastové přilnavé fólii.


 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz