Svíčka EARTH

Kód: 169
1 hodnocení
650 Kč
Vyprodáno

Vonná svíčka s praskajícím dřevěným knotem je vyrobena ze 100% včelího vosku a netoxických vonných olejů.

Pačuli - Cedrové dřevo - Vetiver

Rozměry skleničky 8 cm x 9 cm
Doba hoření: až 60 hodin
1ks 250 g

Expedice: 1-3 dny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se touto okouzlující vůní pačuli, cedrového dřeva a vetiveru vzít na uklidňující cestu do srdce hustých lesů. Zavřete oči a nadechněte se a budete se cítit obaleni vlnou zemitého bohatství. Uzemňující kouzlo pačuli vás zavede na poklidnou lesní mýtinu. Starobylé, majestátní cedrové dřevo šeptá dřevitými melodiemi a maluje obraz vysokých stromů a voňavých lesů. Pak přichází kouřová, zemitá esence vetiveru, která dodává jeho fascinující a uzemňující nádech. Vůně se rozvíjí jako jemný vánek, který se proplétá hustým lesem a nese s sebou pachy vlhké půdy, starého mechu a sladkého rozkladu listí. Každá nota spolu tančí a vytváří vůni přirozeného klidu a hlubokého spojení s přírodou. Vdechováním této podmanivé vůně se přenesete do srdce mystického lesa, kde se čas zpomaluje a obklopuje vás mír. Přináší pocit uzemnění a hlubokého spojení se Zemí a připomíná vám krásu a harmonii v přírodním světě. Tato směs pačuli, cedrového dřeva a vetiveru je ódou na zemi, zachycuje esenci klidných lesů a zve vás na nezapomenutelnou smyslovou cestu prastarými a mystickými říšemi přírody.

Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku čistí vzduch přirozeně a vytvářejí příjemnou atmosféru. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě.

Všechny esenciální oleje pocházení z Francie neobsahují karcinogenní, mutagenní a toxické látky.

V chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SHOP
Hmotnost: 0.5 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz