Svíčka WATER

Kód: 167
1 hodnocení
650 Kč
Vyprodáno

Vonná svíčka s dřevěným knotem je vyrobena ze 100% včelího vosku a esenciálních olejů.

Borůvka -  Máta -  Pižmo 

Rozměry skleničky 8 cm x 9 cm
Doba hoření: až 60 hodin
1ks 250 g

Expedice: 1-3 dny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše svíčka kombinuje borůvky, mátu a pižmo, aby vytvořila aroma, které je osvěžující a klidné, jako jemný letní déšť. Každá vůně v tomto mixu je jako kapka deště, je jedinečná sama o sobě, ale společně vytváří příjemný výbuch vůně. Sladká a kyselá vůně borůvek je jako první lehké dešťové kapky, které probouzejí zemi. Máta je osvěžující jako chladivý déšť a přináší život a energii všude, kde je cítit. Pižmo dodává uzemňující dotek, jako je zemitá vůně, která zůstane ve vzduchu poté, co ustane déšť, a zanechá svět svěží, s jasnějšími barvami a pocitem obnovy. Toto trio vůní vás vezme na smyslovou cestu krajinou políbenou deštěm, kde každý nádech připadá jako procházka vedle šumivého potoka, osvěženi a povzbuzeni příslibem obnovy přírody po jemném dešti.

Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku čistí vzduch přirozeně a vytvářejí příjemnou atmosféru. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě.

Všechny esenciální oleje pocházení z Francie neobsahují karcinogenní, mutagenní a toxické látky.

V chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz