Svíčka WIND

Kód: 168
1 hodnocení
650 Kč
Vyprodáno

Vonná svíčka s dřevěným knotem je vyrobena ze 100% včelího vosku a esenciálních olejů.

Citronová tráva -  Bavlník -  Bílé pižmo

Tato jemná směs citronové trávy, bavlníku a bílého pižma je povzbuzující a éterická jako jemný vánek, který se žene po rozkvetlé louce. Citronová tráva přináší pikantní svěžest, její citrusové tóny tančí vzduchem jako rozmarné větry, které tančí volně, nespoutaně a šeptají písně otevřených prostor. Následuje něžné květinové objetí bavlníkového květu, evokující jemný dotek vánku hladícího divoké květiny, přičemž každý okvětní lístek je tichým chvalozpěvem klidné krásy přírody. Bílé pižmo se svou jemnou, vzdušnou elegancí zrcadlí jasnost a čistotu čerstvého vzduchu a umocňuje směs pod proudem sofistikovanosti a klidu. Každý nádech je dechem větru, oduševnělým závanem, který nese tiché příběhy otevřených polí, jasné oblohy a nespoutaného tance přírody v její nejčistší podobě. Je to vůně, která promlouvá k duši, vyvolává svět, kde je vzduch čistý jako ozvěna ticha a každý vánek je šepotem nesmrtelné elegance přírody.


Doba hoření: až 60 hodin
1ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku čistí vzduch přirozeně a vytvářejí příjemnou atmosféru. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě. Všechny esenciální oleje pocházení z Francie jsou 100% čisté a přírodní. Každý esenciální olej je plodem pečlivého výzkumu navrženého k dosažení vysoké úrovně kvality vůně.

V chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem.

Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SHOP
Hmotnost: 0.5 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz