Vonné kužely WATER

Kód: 174
1 hodnocení
260 Kč
Skladem

Vonný kužel z přírodního dřevěného uhlí s vůní Earth je napuštěn netoxickými vonnými oleji.

Borůvka -  Máta -  Pižmo 

Rozměry: 2,5 cm x 1 cm
Doba hoření 1 ks: až 20 minut
V balení 20 ks

Expedice: 1-3 dny

 

Expedice: 1-3 dny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vůně kombinuje borůvky, mátu a pižmo, aby vytvořila aroma, které je osvěžující a klidné, jako jemný letní déšť. Každá vůně v tomto mixu je jako kapka deště, je jedinečná sama o sobě, ale společně vytváří příjemný výbuch vůně. Sladká a kyselá vůně borůvek je jako první lehké dešťové kapky, které probouzejí zemi. Máta je osvěžující jako chladivý déšť a přináší život a energii všude, kde je cítit. Pižmo dodává uzemňující dotek, jako je zemitá vůně, která zůstane ve vzduchu poté, co ustane déšť, a zanechá svět svěží, s jasnějšími barvami a pocitem obnovy. Toto trio vůní vás vezme na smyslovou cestu krajinou políbenou deštěm, kde každý nádech připadá jako procházka vedle šumivého potoka, osvěženi a povzbuzeni příslibem obnovy přírody po jemném dešti.

Používané esenciální oleje pocházení z Francie neobsahují karcinogenní, mutagenní a toxické látky. Vonné kužely jsou vyráběny z 100% přírodního dřevěného uhlí v malé rodinné firmě v New Jersey.

Vonný kužel postavte na nehořlavý materiál. Náš tip: Na dno malé mističky nasypte písek nebo drobné kamínky a na ně postavte zapálený vonný kužel.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz