Vonné kužely WIND

Kód: 175
Neohodnoceno
260 Kč
Skladem

Vonný kužel z přírodního dřevěného uhlí s vůní Wind je napuštěn netoxickými vonnými oleji.

Citronová tráva -  Bavlník -  Bílé pižmo

Rozměry: 2,5 cm x 1 cm
Doba hoření 1 ks: až 20 minut
V balení 20 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato jemná směs citronové trávy, bavlníku a bílého pižma je povzbuzující a éterická jako jemný vánek, který se žene po rozkvetlé louce. Citronová tráva přináší pikantní svěžest, její citrusové tóny tančí vzduchem jako rozmarné větry, které tančí volně, nespoutaně a šeptají písně otevřených prostor. Následuje něžné květinové objetí bavlníkového květu, evokující jemný dotek vánku hladícího divoké květiny, přičemž každý okvětní lístek je tichým chvalozpěvem klidné krásy přírody. Bílé pižmo se svou jemnou, vzdušnou elegancí zrcadlí jasnost a čistotu čerstvého vzduchu a umocňuje směs pod proudem sofistikovanosti a klidu. Každý nádech je dechem větru, oduševnělým závanem, který nese tiché příběhy otevřených polí, jasné oblohy a nespoutaného tance přírody v její nejčistší podobě. Je to vůně, která promlouvá k duši, vyvolává svět, kde je vzduch čistý jako ozvěna ticha a každý vánek je šepotem nesmrtelné elegance přírody.

Používané esenciální oleje pocházení z Francie neobsahují karcinogenní, mutagenní a toxické látky. Vonné kužely jsou vyráběny z 100% přírodního dřevěného uhlí v malé rodinné firmě v New Jersey.

Vonný kužel postavte na nehořlavý materiál. Náš tip: Na dno malé mističky nasypte písek nebo drobné kamínky a na ně postavte zapálený vonný kužel.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz